Soubor                                                                                                                                              

dana faktorová

main-thRočník: 1985
Výška: 173cm
Váha: 58 kg
Barva očí: modrá
Barva vlasů: tmavě hnědá


Absolventka konzervatoře Taneční Centrum Praha a Akademie Múzických Umění v Praze obor pedagogika tance. Pedagožka 1.-4. ročníku Tanečního Centra Praha v oborech klasický balet a moderní tanec. Bývalá členka taneční skupiny W8 Matěje Kubce. Účinkovala v tanečním filmu Laughting Water od Johna Irwina.

životní motto: život každého člověka je cestou k sobě samému...

HANA MARYŠKOVÁ 

main-thRočník: 1990
Výška: 160cm
Váha: 48 kg
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: hnědá

Začínala jako rock-n-rollová tanečnice v dívčích formacích v Taneční škole Silueta se kterou získala i titul mistra ČR. Později pak přesedlala na párový a akrobatický rock-n-roll. Poté se stala jednou z hlavních tanečnic skupiny Crashdance se kterou získala bohaté zkušenosti s vystupováním na nejrůznějších akcích a eventech. Absolvovala mnoho tanečníćh workshopů s českými i zahraničními lektory.

životní motto: vzdát se je horší než být poslední...

KRISTÝNA

main-thRočník: ?
Výška: ? cm
Váha: ? kg
Barva očí: ?
Barva vlasů: ?

???????

životní motto: ?

LENKA OCKNECHTOVÁ

main-thRočník: 1990
Výška: 170cm
Váha: 48kg
Barva očí: zelená
Barva vlasů: blond

Na taneční kariéru se začala připravovat již v ranném dětství, v přípravce souboru Junior domino dance company fungujícím v rámci tanečního studia Danceperfect. Studium v přípravce jí umožnilo spolupracovat s předními českými i světovými pedagogy a choreografy. Po úspěšném zakončení svého působení v přípravce, Lenka plynule přešla do kurzů Tomáš Kuťáka a velmi aktivně navštěvovala veškeré tréninky a workshopy pořádané skupinou Evil dancers a jejími členy. Právě zde přitáhla pozornost Tomáše, a ten ji dlouhé 2 roky velmi pečlivě sledoval a následně se rozhodl přijmout ji jako stálou členku skupiny. Lenka je velmi talentovaná tanečnice a pevně veříme že brzy bude zářící hvězdou nejen Evil dancers, ale také celé taneční scény.

životní motto: dokud máš své sny, máš se na co těšit..

MARTIN

main-thRočník: 1986
Výška:170 cm
Váha: 65 kg
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: černá

Stejně jako většina ostatních členů Evil dancers, i Martin tančí již od útlého dětství. Začínal se společenskými tanci a to především v  latinsko-americkém rytmu, to mu však nestačilo a začal se posléze věnovat i moderním a scénickým tancům...ale ani to mu nebylo dost, a tak založil roku 2007 vlastní skupinu Marty dance Klatovy, kde mohl plně realizovat své choreografické dovednosti stejně jako možnosti využít svých zkušeností z různých tanečních žánrů. Nyní je však hlavním působištěm pro Martina Praha, kde jej kromě vystoupení Evil dancers můžete také vidět v muzikálovém představení "Kapka medu pro Verunku".

životní motto: asi nepotřebuje:-D

Martina Trojanová

MartinaRočník: 1985
Výška: 165cm
Váha: 56kg
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: hnědá

Martina 10 let působila jako členka tanečního studia Popbalet, se kterým se také stala mistryní ČR v parketových kompozicích. Později tančila v Dance Models a současně vyučovala jazzdance v tanečních studiích Factory pro a Sun. Získala taneční angažmá na Wella turné 2000. V současné době působí jako lektorka v tanečním studiu Dancestation.

životní motto: když nevíš, tak improvizuj...

Nikol Bernatová

main-thRočník: 1993
Výška: 160cm
Váha: 50kg
Barva očí: modrá
Barva vlasů: blond

Od čtyř let se věnuje tanci. Začínal v Taneční škole Pop Balet. V roce 2001 byl nominován na cenu Talent roku v rámci Taneční špičky. V roce 2001 a 2002 mu bylo uděleno stipendium na prestižní taneční workshop Calabria Artedanza. Od sedmi let se každé léto zúčastní workshopu Tanec bez hranic, kde mu bylo uděleno stipendium na Brodway Dance Academy v NYC. Vzdělával se pod vedením špičkových lektorů - Michele Assaf, Steve La Chance, Terry Beeman, Jason Parsons, Joshua Pelatzky (USA), Michele Oliva, Francesca Dario, Marco Quattrone (Itálie), Florence Meregalli (Francie) a mnoho dalších... Učinkoval v muzikálu Kladivo na čarodějnice a v současné době v lyrikálu Kudykam.

 životní motto: nikdy neříkej nikdy... ¨

ŠÁRKA FABEROVÁ

main-thRočník: 1989
Výška: 165 cm
Váha: 52 kg
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: sv. hnědá

Tato nadaná mladá tanečnice vystudovala klasický balet a moderní tanec na konzervatoři Taneční Centrum Praha a působila také 4 roky jako členka školního souboru, díky kterému měla možnost stáže v Budapešti v souboru Ballet Linhoz. Zůčastnila se mnoha prestižních workshopů a v současné době velmi úzce spolupracuje se studenty choreografie na Akademii můzických umění v Praze.

životní motto: nikdy není tak pozdě, aby nemohlo být ještě hůř...

Thomas Bettinelli

ThomasRočník: 1990
Výška: 185 cm
Váha: 72 kg
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: hnědá

Přemysl tančil od útlého dětství v plzeňské taneční skupině Storm, se kterou se pravidelně umisťoval na předních příčkách nejrůznějších tanečních soutěží. Studuje muzikálového herectví na konzervatoři Jaroslava Ježka. Přemysl je velmi všestranný a kromě tance také výborně zpívá a hraje. V současné době působí jako lektor v tanečním studiu Dancestation.

 

TOMÁŠ KUŤÁK

TomášRočník: 1984
Výška: 190 cm
Váha: 75 kg
Barva očí: modrá
Barva vlasů: hnědá

Zakladatel a hlavní choreograf Evil dancers. Působil jako tanečník v mnoha českých muzikálech jako Tři Mušketýři, Kleopatra, Golem, Angelika, sólová taneční role ďábla v muzikálu Pokrevní Bratři a hlavní taneční role krvinky v muzikálu Dracula. Je absolventem Janáčkovy Akademie Múzických umění v Brně obor pedagogika tance a lektorem nejprestižnějších tanečních studií v ČR - Dancestation a Danceperfect. Absolvoval mnoho tanečních workshopů se zahraničními lektory a měsíční stáž v New Yorku ve studiích Broadway dance centre, Peridance a Steps on Broadway. Každé léto se jezdí vzdělávat do největšího Londýnského studia Pineapple. 

životní motto: když už něco děláš, dělej to naplno...