Evil Dancers

Evil Dancers

Pánský burlesque – Aran Mars

O vystoupení

 V Čechách opravdu jedinečná záležitost na světové úrovni. Toto vystoupení není klasický striptýz, jde o komplexní, vypracovaný koncept od zkušeného profesionála, který se jako perfomer pohybuje na scéně už mnoho let a je tak opravdu zaručené, že Vaše publikum i Vás doslova rozžhaví.

Aran je démon zábavy, který se nudil v pekle a rozhodl se tak dát si dovolenou na zemi a dělat zde to,co umí nejlépe –  svádět duše k nepravostem a královsky u toho bavit sebe i Vás. Jeho show jsou show “tří T” – Testosteron, Teatrálnost a Tease

Momentálně je v repertoáru hned 3 druhy vystoupení

  • Ďábel –  na rockový song “Highaway to hell” v sexy koženém kostýmu zdobeným tisíci / opravdu/ rudými kamínky, obřími rohy a také s menším ohnivým překvapním.

Classic – jak se říká “ když to není rozbité tak to neopravuj“ Vám Aran přináší klasické burleskní číslo na nestárnoucí klasiky velkých swingových bandů z doby s20.let s malým hudebním okořeněním. Toto číslo je velmi živé, taneční a univerzální show na každou party

Jekyll a Hyde – teatrálnější vystoupení o souboji kontroly a temných vášní, které zmítají každým člověkem…otázka je, která stránka je vlastně ta dobrá a která špatná…možná to zjistíte,možná ne ale rozhodně se budete bavit a ztratíte se v lehce ponuré, ale příjemně ponuré atmosféře.

KONTAKT

Máte zájem o naše vystoupení? Pak nás kontaktujte pomocí údajů níže.